Strona główna / Producenci / Uvex Safety – o firmie

Uvex Safety – o firmie

HP_Stage_Teaser_Glasses_17

Misją wieloletniej działalności uvex safety group jest zapewnienie ludziom skutecznej ochrony w różnych dziedzinach ich aktywności. Zobowiązanie to wzmacnia pozycję lidera na rynku innowacji przede wszystkim produkty i rozwiązania usługowe uvex safety.

Dążąc do zrównoważonego rozwoju innowacji we wszystkich sektorach przemysłu, firma uvex wprowadziła strategiczny program zarządzania innowacjami prognozowanie rozwoju i wymagań rynku oraz zapewnienie ich realizacji poprzez zaangażowanie najnowszych technologii.

W ramach programu INTECT powołany został Zespół ds. Innowacji i Technologii, który tworzy strategiczne innowacje w zakresie wszystkich produktów uvex safety group. Program ten obejmuje badania naukowe, rozwój oraz ocenę potencjału określonych innowacji. Intencją uvex jest także nieustanny rozwój kompetencji technologicznych uvex safety group, przez rynek krajowy i międzynarodowy. Program INTECT zapewnia maksymalne zaangażowanie naszych klientów i partnerów – koncentrując się na tym, aby w ramach produktów i usług uvex uzyskiwać wymierną wartość dodaną, korzystną dla wszystkich stron tego procesu.

Wspólnym celem uvex safety group zawsze było doskonalenie misji firmy, a tym samym zapewnienie ochrony pracownikom na całym świecie.

HP_Stage_Teaser_PPE_17

Filozofia

Jako średnie przedsiębiorstwo musimy rywalizować na coraz bardziej zglobalizowanym rynku. Jako że czynniki zewnętrzne są takie same dla wszystkich rywali, sukces jest nierozerwalnie związany z marką. Dlatego niezwykle istotne jest to, że rozumiemy markę i działamy zgodnie z nią i staramy się, by klienci również wiedzieli, z czym ona się wiąże. Wizja ta jest naszym celem i motywacją. Nasza wizja daje naszym pracownikom i wszystkim, którzy są związani z marką coś, w co mogą wierzyć i z czym mogą się identyfikować.

Wizja

W świecie uvex pragniemy być liderami w dziedzinie innowacji, osiągać światowy wzrost zorientowany na wartość i uzyskać status zdobywcy podium we wszystkich obszarach naszej działalności i sektorów rynku! Za innowacją idzie wartość!

Misja

Marka uvex jest naszą odpowiedzialnością. Filozofia „protecting people” jest naszą myślą przewodnią. W tym celu udoskonalamy, produkujemy i dystrybuujemy produkty i usługi chroniące ludzi w pracy, podczas uprawiania sportów i w czasie odpoczynku.

HP_Stage_Teaser_Respiratory_14

Strategia uvex safety group

uvex jest innowacyjnym dostawcą markowych systemów z międzynarodową wiedzą w dziedzinie produkcji.

Innowacja
Udoskonalamy, produkujemy i dystrybuujemy produkty ochrony przemysłowej, które spełniają najwyższe standardy pod względem jakości, funkcjonalności i innowacji. Nasze wszechstronne usługi sprawiają, że dążymy do celu zasadzającego się na generowaniu wymiernej wartości dodanej dla klientów na całym świecie. Dążymy do tego, aby być liderem w naszej dziedzinie.

Zrównoważony rozwój
Jesteśmy świadomi naszej odpowiedzialności jako producenta. Naszym celem jest skuteczne równoważenie zaangażowania ekonomicznego, ekologicznego i społecznego. Aby osiągnąć te cele, wyznaczamy naszym zakładom produkcyjnym i produktom wymagające standardy, które obowiązują również naszych partnerów.


Biznes to ludzie.

Ludzie są istotą tego, co robimy. Ochrona ludzi jest celem naszej firmy. Zapewniamy naszym pracownikom możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej grupie.

Podium zwycięzców jest naszym celem ostatecznym.

HP_Stage_Teaser_Gloves_17

Wyprodukowano przez uvex

Jakość: 10 powodów, dla których uvex jest liderem

uvex jest producentem. Wieloletnie doświadczenie w udoskonalaniu i produkcji środków ochrony osobistej pozwala nam spełniać indywidualne wymagania naszych klientów i tworzyć prawdziwą wartość dodaną. Klienci na całym świecie mają wielkie zaufanie do naszych wymagań dotyczących wysokiej jakości, jakie stosujemy do naszych produktów i usług, a także do poziomu naszej wiedzy i kompetencji doradczych. To zaufanie prowadzi nas w pracy, której celem jest zapewnienie jakości każdego dnia.

ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ
Procesy i procedury we wszystkich zakładach produkcyjnych uvex otrzymały certyfikaty zgodne z ISO 9001:2008, w związku z czym są co roku kontrolowane przez TÜV Süd.

NIE STOSUJEMY NIEBEZPIECZNYCH SUBSTANCJI
uvex nie stosuje żadnych niebezpiecznych substancji zgodnie z przepisami REACH i stworzył własną dodatkową listę zakazanych substancji niebezpiecznych.

NORMA SPOŁECZNA
uvex przestrzega norm społecznych uvex group we wszystkich zakładach produkcyjnych i zapewnia zgodność z tymi przepisami w całym łańcuchu dostaw.

BIZNES TO LUDZIE
Za pomocą regularnej nauki i szkoleń uvex stale poprawia wiedzę doradczą swoich pracowników we wszystkich odpowiednich dziedzinach specjalistycznych.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ
uvex konsekwentnie skupia się na produkcji we wszystkich zakładach produkcyjnych. Dotyczy to zarówno odpowiedzialnego wykorzystania surowców, jak i zmniejszania ilości odpadów do absolutnego minimum.

NORMY
uvex spełnia wszystkie odpowiednie normy dla środków ochrony osobistej. Przeprowadzane są regularne kontrole procesu produkcyjnego.

EKSPERCKIE BADANIA
uvex posiada w zakładach produkcyjnych własne laboratoria badawcze, aby zapewniać stałą jakość produktów. Metody i normy badań są stale ulepszane w ścisłej współpracy z czołowymi instytutami zewnętrznymi.

SIEĆ EKSPERTÓW
uvex rozwija długotrwałą współpracę z wybranymi partnerami strategicznymi dotyczącą produkcji produktów pośrednich i surowców. Pracownicy firmy uvex są gwarancją spełniania wysokich wymagań jakościowych.

CHRONIĆ LUDZI
We wszystkich zakładach produkcyjnych uvex działa zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa, co potwierdzają certyfikaty systemu zarządzaniem bezpieczeństwem pracy zgodne z OHRIS/LV 21.

PROCES INNOWACJI
uvex posiada wszechstronny proces produkcji. Proces systematycznej innowacji zapewnia wysoki poziom innowacji i jakości na całym łańcuchu wartości.

HP_Stage_Teaser_Helmets_16

Dwa oddziały – jedna marka

uvex safety group i uvex sports group

Nazwa uvex znajduje się nie tylko na innowacyjnych produktach bezpieczeństwa przemysłowego, ale także w sportowych i rekreacyjnych. Produkty w uvex sports to m.in. gogle i kaski narciarskie uvex, kaski rowerowe, sportowe okulary i kaski wyścigowe Motorsport. Jako partner międzynarodowego sportu na najwyższym poziomie, uvex wyposaża ponad 1000 profesjonalnych sportowców na świecie.

Tak jak w miejscu pracy, produkty muszą spełniać najwyższe wymagania w zakresie bezpieczeństwa, funkcjonalności i komfortu użytkownika w świecie sportu. Transfer wiedzy pomiędzy dwoma oddziałami sprzyja ciągłemu rozwojowi naszych produktów.

Wynikiem powyższego są innowacyjne produkty, które posiadają pionierskie technologie i zapewniają niezawodną ochronę w każdej sytuacji, zarówno w zakładzie produkcyjnym jak i na stoku.

Jako wiodący dostawca w swojej dziedzinie, uvex safety group i uvex sports group tworzą niepokonaną drużynę, z którą na pewno wygrasz.

HP_Stage_Teaser_Clothing_13

Strona internetowa producenta   Produkty uvex safety w naszym sklepie

Aktualne katalogi

 

Katalog uvex | Środki ochrony osobistej Katalog uvex | Obuwie ochronne Katalog uvex | Rękawice ochronne Katalog uvex | Odzież robocza i ochronna Katalog uvex | Ochrona dróg oddechowych Katalog uvex | Ochrona słuchu Katalog uvex | Okulary ochronne

Przeczytaj również

PORTWEST – O FIRMIE

Portwest jest światowym liderem w projektowaniu oraz w produkcji stylowej i wygodnej odzieży roboczej i …

Dodaj komentarz