Strona główna / Maszyny dystrybucyjne / ToolPoint® Actylus™ – System inteligentnych pojemników

ToolPoint® Actylus™ – System inteligentnych pojemników

ToolPoint® Actylus™ – Automatyczne alerty uzupełniania zapasów zapewniają ciągłość działania linii produkcyjnej

Utrzymywanie pełnych pojemników stało się łatwiejsze – i szybsze – niż kiedykolwiek wcześniej. Te inteligentne systemy wysyłają zautomatyzowane alerty dotyczące uzupełniania zapasów i powiadomienia dla dostawców przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, eliminując w ten sposób potrzebę inwentaryzacji i organizowania wyjazdów w celu awaryjnego uzupełniania zapasów. Oznacza to, że nie trzeba utrzymywać zapasów bezpieczeństwa. Zapomnij też o pilnych zamówieniach. A co najważniejsze — koniec z przerwami w ruchu. To zautomatyzowane, ekonomiczne rozwiązanie pojemników, którego potrzebujesz.

Teraz z łatwością dowiesz się, dokładnie kiedy należy uzupełnić pojemniki – po prostu zerknij na swój telefon lub odbierz pocztę elektroniczną. Rozwiązania ToolPoint® Actylus™ wysyłają zautomatyzowane alerty uzupełnienie zapasów, gdy jeden z pojemników osiągnie poziom wymaganego uzupełnienia, co eliminuje przypadki pracochłonnych wyjazdów inwentaryzacyjnych.
Możesz więc wyrzucić wszystkie znaczniki, etykiety i karty. Przestań marnować pieniądze na zapasy bezpieczeństwa i pilne zamówienia awaryjne. I co znacznie ważniejsze – możesz przestać martwić się o przestoje linii produkcyjnych. System ToolPoint® Actylus™ to bardzo prosty w obsłudze sposób na uzupełnianie zawartości pojemników.

ToolPoint® Actylus™ i Technologia Smarter Spaces™ usprawnia zaopatrzenie i eliminuje przypadki wyczerpania zapasów oraz konieczność składania pilnych zamówień

toolpoint actylus transparent

ToolPoint Actylus – Inteligentne pojemniki oszczędzające Twój czas
Każdy pojemnik automatycznie wykrywa poziom wymaganego uzupełnienia i wysyła odpowiednie zamówienia w czasie rzeczywistym, eliminując potrzebę ręcznego zliczania.

Szybsze powiadomienia o niskim poziomie zapasów
Automatyczne alerty umożliwiają odbieranie powiadomień dotyczących uzupełnienia 15–20 minut wcześniej niż w przypadku procesów przeprowadzanych ręcznie.

Łatwe zaopatrywanie
Uzupełnianie zapasów w ustalonych ilościach, pełnych pakietach, pudełkach lub partiach Kanban.

Elastyczne konfiguracje
Od stanowisk montażowych po wdrożenia na dużą skalę — stwórz idealne rozwiązanie, wybierając numer półki, odstęp i rozmiary pojemników.

Jasne oświetlenie
Wewnętrzne oświetlenie sprawia, że zawartość pojemnika jest wyraźnie widoczna, umożliwiając szybki wybór bez niespodzianek.

Szybka i łatwa instalacja
Zaprojektowane z myślą o szybkim montażu i instalacji jeszcze tego samego dnia — bez skomplikowanych czynności przed wdrożeniem czy testowania produktu.

ToolPoint Actylus pojemniki

ToolPoint Actylus pojemniki

Dzięki maszynom dystrybucyjnym ToolPoint Actylus

Zwiększysz wydajność i efektywność
Automatyczne alerty niskiego poziomu zapasów eliminują konieczność ręcznego zliczania i rutynowych dostaw, zmniejszając koszty i czas potrzebne na uzupełnienie pojemników o 30% lub więcej.
Wyeliminujesz przerwy w ruchu
Alerty dotyczące zaopatrzenia wysyłane w czasie rzeczywistym to koniec z zapasami bezpieczeństwa i pilnymi zamówieniami — przy zapewnieniu ciągłości działania.
Oszczędzisz krocie na rezerwach
Dzięki funkcji automatycznego powtórnego zamawiania nie ma potrzeby utrzymywania nadmiernych rezerw czy zapasów bezpieczeństwa.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI,
ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ:

Imię i nazwisko (wymagane)

Firma (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy (wymagane)

Temat

Jestem zainteresowany ogólną prezentacją rozwiązań:
TakNie

Proponowana data prezentacji:

Proponowane miejsce prezentacji:

Jestem zainteresowany maszynami:

Jestem zainteresowany testami wybranych maszyn:
TakNie

Dodatkowe informacje (takie jak ilość zatrudnionych pracowników, branża etc.):

Możesz również zadzwonić:

+48 661 947 773
+48 71 35 65 886

Przeprowadź próby, zanim zainwestujesz.
Przekonaj się w ciągu 60 dni.

xPOLISH_60day_Logo

Mamy tak dużą pewność, że rozwiązania firmy DOZAMEL znacznie podniosą produktywność i dochodowość twojej firmy, że zachęcamy cię do wypróbowania ich w twojej organizacji.

Wszystko zaczyna się tutaj

Przeczytaj również

SafetyPoint Log&Prod Trace

  SafetyPoint Log&Prod Trace Kompleksowe rozwiązanie zaopatrzenia w asortyment BHP dla firm produkcyjnych oraz centrów …

Dodaj komentarz