Strona główna / Aktualności / SafetyPoint Storage

SafetyPoint Storage

SafetyPoint Storage

NASZ MAGAZYN W TWOJEJ LOKALIZACJI
Kompleksowe rozwiązanie zaopatrzenia w asortyment BHP dla firm


Maksymalne bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo pracowników ma kolosalne znaczenie. Wyeliminuj problemy ręcznego zarządzania i zagwarantuj swojemu zespołowi dostęp do odpowiednich środków ochrony osobistej, których potrzebują, przy zastosowaniu zautomatyzowanego ewidencjonowania, którego Ty oczekujesz! Firma DOZAMEL eliminuje problemy tego typu, oferując bogaty wybór rozwiązań do wydawania zasobów, które ułatwiają wydawanie różnego rodzaju produktów, takich jak okulary i rękawice ochronne, ochronniki słuchu lub aparaty oddechowe. Możesz spać spokojnie, wiedząc, że Twoi pracownicy są chronieni przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.SafetyPoint Storage

Inteligentne rozwiązania do zarządzania zapasami na stanowisku pracy
Nasze rozwiązania z dostępem do Internetu, instalowane w lokalizacjach klienta: halach, warsztatach a nawet przy stanowiskach pracy, upraszczają procesy robocze, poprawiają precyzję i obniżają koszty zaopatrzenia nawet o 30%. Rozwiązania firmy DOZAMEL promują wzajemnie korzystną współpracę, są łatwe w obsłudze, łatwe do wdrożenia i ekonomiczne.SafetyPoint Storage

Korzyści dla firm

  • Upraszczaj procesy dostawców i zwiększaj wydajność zaopatrzenia.
  • Obniżaj koszty, eliminuj przypadki przepełnienia magazynu i wyczerpania zapasów, jak również unikaj zamawiania zapasów i sprzętu niezgodnych z przepisami.
  • Kontrola dostępu przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu, gwarantuje rejestrację transakcji i monitorowanie ich.SafetyPoint Storage

SafetyPoint Storage

Produkty dostępne od ręki
Nasze maszyny są niezawodne – działają 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.
Nie wymagają specjalistycznych podłączeń oraz oprogramowania – prostota w działaniu to nasza przewaga!

Prosta konfiguracja i raportowanie
Możesz sam dodawać pracowników i sam nadawać im uprawnienia. Raport zużycia z podziałem na centra kosztowe otrzymasz automatycznie lub pobierzesz go w 30 sekund! I to wszystko przez zwykłą przeglądarkę Internetową! Jeżeli jednak potrzebujesz pomocy – zrobimy to za Ciebie!

Automatyczne uzupełnianie
Nasze oprogramowanie dba o to aby zapasy w maszynie zostały uzupełnione odpowiednio wcześnie. Konfiguracje stanów minimalnych każdego produktu zapobiegają wyczerpaniu się zapasów i związanych z tym przestojów.

Wszechstronna konfiguracja
Maszyny posiadają od 18 do 36 skrytek dzięki czemu możesz mieć w nich zapas szerokiej gamy produktów od rękawic roboczych zaczynając, poprzez półmaski, ochronniki słuchu po buty ochronne i na odzieży ochronnej kończąc.

Oszczędności
Płacisz tylko za to co pobrałeś z maszyny! Nic więcej! Pomyśl ile oszczędzisz dodatkowo na uwolnieniu kapitału z zapasów magazynowych? Dzięki naszym rozwiązaniom możesz przesunąć środki przeznaczone do tej pory na zapas materiałów pośrednio produkcyjnych na inny ważniejszy cel – inwestycje! Nasze rozwiązanie również gwarantuje najniższe koszty utrzymania na rynku.

Obsługa klienta
Przez cały okres trwania naszej współpracy znajdujesz się pod opieką naszych pracowników, którzy w pełni zaspokoją Twoje potrzeby. Ty skoncentruj się na tym co jest dla Ciebie najważniejsze i potrafisz najlepiej – resztę zostaw nam.
Partnerstwo w biznesie to nasz standard.

SafetyPoint Storage

Pobierz folder informacyjny

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI,
ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ:

t.welk@dozamel.pl

+48 661 947 773

+48 71 35 65 886

ODWIEDŹ NASZ SHOW ROOM

PRZEPROWADŹ PRÓBY, ZANIM ZAINWESTUJESZ.
PRZEKONAJ SIĘ W CIĄGU 60 DNI.

xPOLISH_60day_Logo

Mamy tak dużą pewność, że rozwiązania firmy DOZAMEL znacznie podniosą produktywność i dochodowość twojej firmy, że zachęcamy cię do wypróbowania ich w twojej organizacji.

Wszystko zaczyna się tutaj

Nazwa i adres firmy (wymagane)

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

nr telefonu kontaktowego (wymagane)

Jestem zainteresowany produktem:

Interesują mnie

Potwierdź, że nie jesteś robotem (zaznacz chceckbox) -

Przeczytaj również

Kolekcja obuwia zawodowego JALAS® SpOc – kolekcja obuwia o sportowym charakterze do pracy.

Do niedawna, pracownicy z sektora usługowego musieli wybierać między chroniącymi ich stopy butami zawodowymi, które …

Dodaj komentarz