PPO Strzelce Opolskie - o firmie - Centrum BHP WPP | DOZAMEL Sp. z o.o. | Wrocław
Strona główna / Nasza dystrybucja / PPO Strzelce Opolskie – o firmie

PPO Strzelce Opolskie – o firmie

PPOStrzelce Opolskie to polski producent obuwia bezpiecznego i zawodowego. Na rynku obuwia do pracy funkcjonuje od ponad 60 lat. Na przestrzeni lat oferta firmy jest stale rozszerzana i modyfikowana, a motywacją do zmian są klienci oraz ich oczekiwania. Pasją PPO są nowoczesne technologie. Dlatego jako jedyny producent w kraju dysponuje czterema zaawansowanymi technologiami do produkcji obuwia bezpiecznego i zawodowego skórzanego oraz obuwia całotworzywowego z poliuretanu. Potencjał technologiczny firmy to siedem nowoczesnych linii, których moce produkcyjne przekraczają milion par obuwia rocznie.

Obuwie PPO Strzelce Opolskie od lat stosowane jest na wielu różnych stanowiskach i cieszy się zadowoleniem użytkowników. By uczynić pracę bezpieczniejszą i bardziej komfortową, szczególną wagę firma przywiązuje do jakości, wzornictwa, funkcjonalności oraz bezpieczeństwa oferowanego obuwia. Potwierdzeniem tego jest zadowolenie użytkowników oraz liczne nagrody i wyróżnienia.
PPO Strzelce Opolskie jest liderem na rynku obuwia bezpiecznego i zawodowego – oferuje od ekonomicznych po nowoczesne, zaawansowane technologicznie modele. Każda innowacja i inwestycja jest ukierunkowana na klientów, ich wygodę i bezpieczeństwo.

Firmę wyróżnia to, że obuwie produkowane jest w Polsce i nie zawiera substancji szkodliwych dla zdrowia a pozycja lidera skłania do kontynuacji strategii nastawionej na rozwój i inwestycje.

Przyjęta strategia pozwala na stałe dostosowywanie się do sytuacji i oczekiwań rynku. Efektem prowadzonych działań jest fakt, że marka PPO Strzelce Opolskie jest znana i uznawana na rynku, a obuwie spełnia wymagania norm europejskich i doskonale chroni przed poślizgiem w klasie SRC.

PPO Strzelce Opolskie to:

  • Produkt polski, który nie zawiera substancji szkodliwych dla zdrowia
  • Sprawdzona jakość i uznana marka
  • Wysoka dostępność oferty
  • Zróżnicowana technologicznie oferta
  • Ponad 70 modeli obuwia umożliwiających optymalny dobór obuwia do warunków pracy
  • Bezpieczeństwo i wygoda każdego dnia i wszędzie tam, gdzie Twoje stopy potrzebują ochrony

ppo_gfx_2

Badania i rozwój

Na rynku krajowym PPO Strzelce Opolskie wyróżnia to, że jest przedsiębiorstwem innowacyjnym. Dba ciągle o to, by unowocześniać produkcję i stale dopasowywać ją do rosnących wymagań użytkowników. Nieustannie poszukuje, testuje i wprowadza nowoczesne technologie i rozwiązania. Działalność badawczo-rozwojowa mocno związana jest ze strategią firmy. W szczególności ukierunkowana jest na rozszerzanie oferty obuwia oraz zwiększanie jego atrakcyjności. Wynika to z faktu, iż zróżnicowanie warunków pracy sprawia, że nie ma uniwersalnego obuwia mogącego znaleźć zastosowanie na każdym stanowisku pracy. Inwestując w nowoczesne technologie firma umożliwia dobór najwłaściwszego obuwia. Każda z stosowanych technologii posiada cechy wyróżniające ją na tle innych.
Jako jedyny producent obuwia bezpiecznego i zawodowego w Polsce PPO Strzelce Opolskie posiada w ofercie obuwie produkowane przy zastosowaniu czterech różnych nowoczesnych technologii. W porozumieniu z renomowanymi dostawcami materiałów i technologii poszukuje nowych materiałów i rozwiązań łącząc standardy z nowatorstwem tak, by zapewnić użytkownikom obuwia maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Pozwala to stale podwyższać jakość oraz walory użytkowe i ochronne oferty.

Potencjał technologiczny PPO Strzelce Opolskie

PPO Strzelce Opolskie wprowadza nowatorskie rozwiązania z zakresu produkcji obuwia bezpiecznego i zawodowego oparte o najnowocześniejsze rozwiązania. Obecnie dysponuje siedmioma liniami technologicznymi do produkcji obuwia przy zastosowaniu różnych nowoczesnych technologii: bezpośredniego dwustopniowego wtrysku poliuretanu i poliuretanu termoplastycznego PU/TPU, bezpośredniego dwustopniowego wtrysku poliuretanu o podwójnej gęstości PU/PU, bezpośredniego wtrysku poliuretanu na bieżnik gumowy PU/Guma oraz dwie nowoczesne linie technologiczne do produkcji obuwia całotworzywowego z poliuretanu.

Zakupione w ostatnich latach linie są najnowszymi tego typu liniami technologicznymi w Europie. Zapewniają pełną automatyzację produkcji oraz umożliwiają całkowitą kontrolę poszczególnych cykli produkcyjnych. Sterowanie komputerowe gwarantuje powtarzalność wykonania i wysoki stopień niezawodności produktu. Charakteryzują się ogromną precyzją wszystkich wykonywanych czynności, co gwarantuje najwyższą jakość i dokładność produkcji.

Całe oprzyrządowanie towarzyszące: wtryskarki, roboty, agregaty to najnowsze modele tego typu urządzeń w Europie. Nowoczesny potencjał i wysoka wydajność urządzeń umożliwiają zapewnienie ilości produkcji adekwatne do potrzeb klienta. Moce produkcyjne firmy przekraczają milion par obuwia rocznie.

ppo_gfx_3

Oferta

Oferta firmy to ponad 70 zróżnicowanych modeli pozwalających na optymalny dobór obuwia do warunków pracy. Pełna oferta dostępna jest na stronie www.ppo.pl

Aktualny katalog

Strona producenta     Produkty PPO Strzelce Opolskie w naszym sklepie

ppo_gfx_1

Przeczytaj również

Lebon Protection

PRODUKTY OPRACOWANE Z PASJA DOCENIANE POD KATEM WYDAJNOŚCI O firmie LEBON BADANIA I ROZWÓJ KATALOGI …

Dodaj komentarz