Strona główna / Nasza dystrybucja / PPO Strzelce Opolskie – o firmie

PPO Strzelce Opolskie – o firmie

PPOStrzelce Opolskie to polski producent obuwia bezpiecznego i zawodowego. Na rynku obuwia do pracy funkcjonuje od ponad 60 lat. Na przestrzeni lat oferta firmy jest stale rozszerzana i modyfikowana, a motywacją do zmian są klienci oraz ich oczekiwania. Pasją PPO są nowoczesne technologie. Dlatego jako jedyny producent w kraju dysponuje czterema zaawansowanymi technologiami do produkcji obuwia bezpiecznego i zawodowego skórzanego oraz obuwia całotworzywowego z poliuretanu. Potencjał technologiczny firmy to siedem nowoczesnych linii, których moce produkcyjne przekraczają milion par obuwia rocznie.

Obuwie PPO Strzelce Opolskie od lat stosowane jest na wielu różnych stanowiskach i cieszy się zadowoleniem użytkowników. By uczynić pracę bezpieczniejszą i bardziej komfortową, szczególną wagę firma przywiązuje do jakości, wzornictwa, funkcjonalności oraz bezpieczeństwa oferowanego obuwia. Potwierdzeniem tego jest zadowolenie użytkowników oraz liczne nagrody i wyróżnienia.
PPO Strzelce Opolskie jest liderem na rynku obuwia bezpiecznego i zawodowego – oferuje od ekonomicznych po nowoczesne, zaawansowane technologicznie modele. Każda innowacja i inwestycja jest ukierunkowana na klientów, ich wygodę i bezpieczeństwo.

Firmę wyróżnia to, że obuwie produkowane jest w Polsce i nie zawiera substancji szkodliwych dla zdrowia a pozycja lidera skłania do kontynuacji strategii nastawionej na rozwój i inwestycje.

Przyjęta strategia pozwala na stałe dostosowywanie się do sytuacji i oczekiwań rynku. Efektem prowadzonych działań jest fakt, że marka PPO Strzelce Opolskie jest znana i uznawana na rynku, a obuwie spełnia wymagania norm europejskich i doskonale chroni przed poślizgiem w klasie SRC.

PPO Strzelce Opolskie to:

  • Produkt polski, który nie zawiera substancji szkodliwych dla zdrowia
  • Sprawdzona jakość i uznana marka
  • Wysoka dostępność oferty
  • Zróżnicowana technologicznie oferta
  • Ponad 70 modeli obuwia umożliwiających optymalny dobór obuwia do warunków pracy
  • Bezpieczeństwo i wygoda każdego dnia i wszędzie tam, gdzie Twoje stopy potrzebują ochrony

ppo_gfx_2

Badania i rozwój

Na rynku krajowym PPO Strzelce Opolskie wyróżnia to, że jest przedsiębiorstwem innowacyjnym. Dba ciągle o to, by unowocześniać produkcję i stale dopasowywać ją do rosnących wymagań użytkowników. Nieustannie poszukuje, testuje i wprowadza nowoczesne technologie i rozwiązania. Działalność badawczo-rozwojowa mocno związana jest ze strategią firmy. W szczególności ukierunkowana jest na rozszerzanie oferty obuwia oraz zwiększanie jego atrakcyjności. Wynika to z faktu, iż zróżnicowanie warunków pracy sprawia, że nie ma uniwersalnego obuwia mogącego znaleźć zastosowanie na każdym stanowisku pracy. Inwestując w nowoczesne technologie firma umożliwia dobór najwłaściwszego obuwia. Każda z stosowanych technologii posiada cechy wyróżniające ją na tle innych.
Jako jedyny producent obuwia bezpiecznego i zawodowego w Polsce PPO Strzelce Opolskie posiada w ofercie obuwie produkowane przy zastosowaniu czterech różnych nowoczesnych technologii. W porozumieniu z renomowanymi dostawcami materiałów i technologii poszukuje nowych materiałów i rozwiązań łącząc standardy z nowatorstwem tak, by zapewnić użytkownikom obuwia maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Pozwala to stale podwyższać jakość oraz walory użytkowe i ochronne oferty.

Potencjał technologiczny PPO Strzelce Opolskie

PPO Strzelce Opolskie wprowadza nowatorskie rozwiązania z zakresu produkcji obuwia bezpiecznego i zawodowego oparte o najnowocześniejsze rozwiązania. Obecnie dysponuje siedmioma liniami technologicznymi do produkcji obuwia przy zastosowaniu różnych nowoczesnych technologii: bezpośredniego dwustopniowego wtrysku poliuretanu i poliuretanu termoplastycznego PU/TPU, bezpośredniego dwustopniowego wtrysku poliuretanu o podwójnej gęstości PU/PU, bezpośredniego wtrysku poliuretanu na bieżnik gumowy PU/Guma oraz dwie nowoczesne linie technologiczne do produkcji obuwia całotworzywowego z poliuretanu.

Zakupione w ostatnich latach linie są najnowszymi tego typu liniami technologicznymi w Europie. Zapewniają pełną automatyzację produkcji oraz umożliwiają całkowitą kontrolę poszczególnych cykli produkcyjnych. Sterowanie komputerowe gwarantuje powtarzalność wykonania i wysoki stopień niezawodności produktu. Charakteryzują się ogromną precyzją wszystkich wykonywanych czynności, co gwarantuje najwyższą jakość i dokładność produkcji.

Całe oprzyrządowanie towarzyszące: wtryskarki, roboty, agregaty to najnowsze modele tego typu urządzeń w Europie. Nowoczesny potencjał i wysoka wydajność urządzeń umożliwiają zapewnienie ilości produkcji adekwatne do potrzeb klienta. Moce produkcyjne firmy przekraczają milion par obuwia rocznie.

ppo_gfx_3

Oferta

Oferta firmy to ponad 70 zróżnicowanych modeli pozwalających na optymalny dobór obuwia do warunków pracy. Pełna oferta dostępna jest na stronie www.ppo.pl

Aktualny katalog

[responsive-flipbook id=”katalog_ppo_strzelce_opolskie_|_2015_|_pl”]

Strona producenta     Produkty PPO Strzelce Opolskie w naszym sklepie

ppo_gfx_1

Przeczytaj również

Lebon Protection

PRODUKTY OPRACOWANE Z PASJA DOCENIANE POD KATEM WYDAJNOŚCI O firmie LEBON BADANIA I ROZWÓJ KATALOGI …

Dodaj komentarz