Strona główna / Producenci / PortWest / PORTWEST – O FIRMIE

PORTWEST – O FIRMIE

Portwest jest światowym liderem w projektowaniu oraz w produkcji stylowej i wygodnej odzieży roboczej i ochronnej posiadającej najwyższą jakość i spełniającej międzynarodowe standardy. Od ponad 110 lat oferujemy doskonałą wartość, jakość i serwis.

Uważnie słuchamy uwag naszych Klientów oraz stale modyfikujemy nasze produkty i linie produktów poprzez nowoczesny design, zastosowanie nowych materiałów i dodanie nowych funkcji. Nasze wyjątkowe kolekcje odzieży roboczej i ochronnej, obuwia, rękawic i innych środków ochrony indywidualnej znajdują zastosowanie w różnorodnych przemysłach. Używają ich pracownicy petrochemii, górnictwa, spawalnictwa, rolnictwa, przemysłu chemicznego, budownictwa, logistyki i wielu innych. Jesteśmy wyspecjalizowani w dostarczaniu środków ochrony przed płomieniem, łukiem elektrycznym, środkami chemicznymi, stopionym metalem, gorącem, zimnem, niską widocznością, opadami i zagrożeniami w strefach ESD.

Nasza globalna sieć dystrybucji obejmuje biura i magazyny w Irlandii, UK, Polsce, Dubaju, Australii i USA. Mamy zakłady produkcyjne w Chinach i Bangladeszu. Nasi handlowcy wspierają sprzedaż w ponad 100 krajach. Oferujemy wyjątkową relację ceny i kosztu do jakości na każdym etapie produkcji i dystrybucji.

Nasz zespół światowej klasy designerów specjalizuje się w projektowaniu najwyższej klasy odzieży trudnopalnej, ostrzegawczej i roboczej oraz obuwia bezpiecznego, środków ochrony rąk i innych środków ochrony indywidualnej odpowiednich dla stale zmieniających się warunków pracy w wielu przemysłach.

Naszym celem jest zostanie Twoim jedynym źródłem zaopatrzenia w odzież roboczą, obuwie ochronne i inne środki ochrony indywidualnej w pełnej zgodności z naszymi zasadami odnośnie jakości, obsługi i ceny.

 

  • BUTY OCHRONNE PORTWEST COMPOSITELITE S3 WR - FC57
  • BUTY OCHRONNE WYSOKIE WELLINGTON S5 TOTAL SAFETY - FW95
  • C468 - Kurtka ostrzegawcza 2w1
  • CZAPKA POLAROWA OCIEPLANA INSULATEXEM - HA10
  • CZAPKA Z ODBLASKOWĄ LAMÓWKĄ I OCIEPLENIEM INSULATEX - B023
  • FARTUCH MĘSKI - 2852
  • KALESONY - B121
  • KAMIZELKA OSTRZEGAWCZA C470 EN ISO 20471 CLASS 2
  • KAMIZELKA OSTRZEGAWCZA C476 WARSAW EXECUTIVE VEST EN ISO 20471 CLASS 1

Przeczytaj również

OCIEPLANE SPODNIE PORTWEST TEXO – TX16

OCIEPLANE SPODNIE PORTWEST TEXO – TX16 Kolekcja: Portwest Texo Cotton Rich Grupa produktów: Odzież robocza …